Choć Gwiździny nie są specjalnie dużą miejscowością, powstały w nich klub zachwyca swoimi rozmiarami. Został zaprojektowany według najnowszych trendów, dlatego przepełniony jest elementami diodowymi, bajecznymi punktami oświetleniowymi, futurystycznymi meblami i oryginalnymi dodatkami. Przychodzącym do niego gościom oferuje ogromną salę z równie dużym parkietem oraz licznymi miejscami siedzącymi. Ci, których zmęczą już taneczne szaleństwa, mogą rozsadowić się w wygodnej loży, porozmawiać ze znajomymi czy pooglądać poczynania innych imprezowiczów. Wychodząc natomiast z klubu, każdy zachwyci się jego otoczeniem - przed lokalem umieszczono dekoracyjny pomost, który ozdobiono palmami i choinkami.

Ibiza Club odwiedzany jest nie tylko przez mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego. Przyjeżdżają do niego turyści z całej Polski, pragnąc zobaczyć na żywo najsłynniejsze gwiazdy. Lokal gościł już m.in. zespół Jorrgus, Ninę Suerte, grupę muzyczną Akcent czy DJ-a Omena, a w sierpniu ma się w nim odbyć koncert Czwartej Fali, znanej z piosenki "Wieśka Tico". Pracownicy Ibiza Club starają się też regularnie organizować imprezy okazjonalne. Przygotowywali już zabawy z okazji lanego poniedziałku, wydarzenia o nazwie "Ladies Night" czy nawet party w stylu retro.

Będąc w okolicach wsi Gwiździny, nie można nie zajrzeć do klubu Ibiza. To w końcu z niego słynie ta niewielka i niepozorna miejscowość.

(Fot. Pixabay / CC0)